Vaše otázky a náměty (budeme rádi, když se budete ptát a diskutovat, budeme se snažit také zapojit)

Budou prezentace k přednáškám dostupné zde, v moodlu?

Budou prezentace k přednáškám dostupné zde, v moodlu?

by Josef Procházka -
Number of replies: 2

Já jsem totiž na erasmu, tudíž se přednášek nemohu účastnit... Zároveň jsem nikde nenašel deadliny průběžných úkolů, rád bych si je do diáře zapsal už teď, ať na ně pak nezapomenu...

In reply to Josef Procházka

Re: Budou prezentace k přednáškám dostupné zde, v moodlu?

by Daniel Saifrt -
Dobrý den, Josefe,
díky moc za otázku. Prezentace z přednášek určitě k dispozici budou stejně jako všechny potřebné materiály tady v Moodlu. První prezentaci již můžete vidět. Co se týče průběžných úkolů, tak ty aktivity na jednotlivé hodiny byste měli odevzdat do začátku přednášky a jednotlivé samostatné práce budou zadávány průběžně s dostatečným časem na jejich vypracování. Termíny pro vypracování závěrečné práce jsou dostupné v sylabu kurzu (1. termín - 28. 5., 2. termín - 11. 6., 3. termín - 2. 7.).

Daniel Saifrt
In reply to Josef Procházka

Re: Budou prezentace k přednáškám dostupné zde, v moodlu?

by Magdalena Mouralová -

Zdravím, 

prezentace z první hodiny je zde https://dl1.cuni.cz/course/view.php?id=9032&notifyeditingon=1 (možná bude i vedou z části :-))

Plánované termíny odevzdávání samostatných prací v semestru jsou: 11. 3. , 25. 3., 8. 4., 6. 5. a 13. 5.

Měly by být zadávány nejpozději 10 dní předem (ve středu na hodině), ale budu se snažit je zveřejnit i dříve, pokud bude zadání hotové (ale reagujeme často i na aktuální dění, tak jej často ještě upravujeme v průběhu semestru).

MM