Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Michaela Zárubová -
Počet odpovědí: 5

Forma: Zábavný kvíz

Cílová skupina: Pedagogové

Autorky: Daniela Kubíková, Veronika Opalková, Petra Týčová, Michaela Zárubová

Jako cílovou skupinu jsme zvolily pedagogy, konkrétně jsme měly na mysli naše kolegyně/kolegy v tomto předmětu. Některé otázky jsou záměrně z odborného textu, který je součástí povinného samostudia. Ostatní jsou spíše rozšířením znalostí, které lze použít v praxi ve škole nebo otázky obsahující informace k dalšímu studiu. Snažily jsme se vytvořit zábavný kvíz s obrázky, abychom kolegyně/kolegy pobavily.
Použité zdroje a vyhodnocení kvízu je uvedeno pod kvízem (viz příloha).

Spolupracovalo se nám velmi dobře. Respektovaly jsme domluvený termín a přijaly jsme si navzájem i připomínky k úpravám apod. Každá jsme vytvořila 3 otázky. Společně jsme sepsaly úvod kvízu (oslovení) a závěr (vyhodnocení).

V odpovědi na Michaela Zárubová

Re: Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Veronika Drdáková -
Hodnotí skupina č. 6: Test mne zaujal, sama jsem si ho vyzkoušela. Líbí se mi fúze znalostí jednak témat, která vychází přednášek, ale i znalostí projektů na ZŠ a SŠ, zároveň ekopsychologie. Zároveň mne i pobavil. Test je kompletní, včetně hodnocení, uvedení kvalitních zdrojů, které se dají využít v dalšímu prohloubení znalostí. 
V odpovědi na Michaela Zárubová

Re: Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Karolína Jarošová -
Jak už název pojednává, kvíz je opravdu zábavný. Líbí se mi, že v kvízu jsou využity informace z přednášek. Test obsahuje hodnocení a správné odpovědi.
V odpovědi na Michaela Zárubová

Re: Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Markéta Nováková -
Oceňuji, že kvíz je pojatý velice zábavnou a vtipnou formou. Velkou roli zde sehrává obrázkový materiál. Moc se mi líbí:-)
V odpovědi na Michaela Zárubová

Re: Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Roman Vilikus -
Test je plný vtipu a je srandovní. Přesto však jsou v něm obsaženy důležité informace a spojení tohoto dohromady se mi na tom líbí.
V odpovědi na Michaela Zárubová

Re: Environmentální témata - skupinová práce: Zábavný kvíz pro pedagogy

autor Vendula Jirušková -
Moc se mi líbí, že si skupina vybrala jako cílovou skupinu pedagogy.
Kvíz je opravdu velmi zábavný a skvěle všeobecně zaměřený. Jsou v něm využity informace z prezentací a přednášek a díky zábavnosti se informace dobře pamatují. Obsahuje veškeré náležitosti, které by měl mít, od zadání až ke konečné hodnocení.