Seminář z 9. prosince

Seminář z 9. prosince

autor Zuzana Kostićová -
Počet odpovědí: 0

Kolegyně a kolegové, náš letošní kurz provází opravdu smůla a neštěstí. Dnes se mi pro šílenou sněhovou situaci ve Středočeském kraji nepodařilo dostat do práce. Mrzí mě, že jsem Vám to nemohla dát vědět s dostatečným předstihem, nicméně snad jste aspoň našli na dveřích cedulku, že hodina odpadá. Je mi líto, že jste se vláčeli na fakultu zbytečně, zatímco já trčela dvě a půl hodiny v mrazu, dokud nepřijel sypač a neprotáhl silnici, u které jsem uvízla.

V každém případě, zameškali jsme téma "alternativní medicína". Protože kurz je plně hybridní, podívejte se prosím na relevantní hodinu na YouTube. Příští týden se uvidíme normálně, nenastane-li zas nějaká kalamita (od sněhu přes lockdownu až po konec světa, pláč a skřípění zubů). Potřebujete-li se na cokoli zeptat, čiňte tak prosím v mezičase v diskusním fóru. Zároveň nezapomeňte pracovat na seminárních pracech - přidala jsem do Moodlu téma "seminární práce", najdete ho úplně dole, budou v něm jak požadavky na práci a přesný deadline, tak i modul "úkol", přes nějž se práce odevzdává.

Mějte se hezky a zdravím Vás, Zuzana Kostićová