Zpětná vazba pro kolegyni Pokornou a kolegu Leciho

Zpětná vazba pro kolegyni Pokornou a kolegu Leciho

autor Sára Korábová -
Počet odpovědí: 0
Zpětná vazba pro kolegyni Pokornou - Teorie a terapie neuróz (Frankl)
Knihu kolegyně Pokorné jsem si vybrala i z toho důvodu, že ačkoliv mám sama Frankla ráda, tuto knihu jsem zatím nečetla. Nicméně tato recenze pro mě byla příjemným shrnutím toho, co je v knize diskutováno, a posloužila mi také jako motivace k přečtení daného díla. Při četbě recenze jsem ocenila strukturovanost textu, použití odborného jazyka a také závěrečný odstavec, ve kterém autorka dokázala skvěle shrnout hlavní myšlenky a náplň knihy. Tedy na rozdíl od obtížné orientace ve Franklově díle, kterou kolegyně v recenzi popisuje, se v její recenzi čtenář orientuje velmi dobře.

Zpětná vazba pro kolegu Leciho - Způsob bytí (Rogers)
Líbilo se mi, že stejně tak, jak Rogers popisuje své osobní zkušenosti v recenzované knize, i kolega Leci v úvodu své recenze zmiňuje osobní důvod pro čtení této knihy - dřívější zvažování Rogersovského psychoterapeutického výcviku. Recenze je přehledná a autor se věnuje každé části knihy zvlášť, což poskytuje ucelený recenzní pohled a čtenáři přináší komplexní povědomí o celé knize. Z recenze je cítit, že kniha zanechala v kolegovi Lecim hluboký dojem, což může potenciální zájemce dále motivovat.