Ukončení kurzu

Ukončení kurzu

autor Věra Hejhalová -
Počet odpovědí: 0

Milé studentky, milí studenti,

v tuto chvíli jste všichni absolvovali kurz Práce s korpusy, který byl z důvodu současné situace veden z části distanční formou - v prostředí Moodlu. Děkuji Vám za Vaši disciplinovanost při plnění úkolů a flexibilitu při přechodu z prezenční do distanční formy výuky. 

Těm z Vás, kteří jste úspěšně absolvovali i zápočtový test, jsem již zápočet zapsala do SISu. S ostatními jsem domluvená na dalším postupu individuálně. Pokud byste mne chtěli kdykoli kontaktovat, využijte pro to můj služební e-mail vera.hejhalova@ff.cuni.cz. Zprávy zaslané prostřednictvím tohoto kurzu v Moodlu již nadále nebudu sledovat. Kurz (a s ním i Váš přístup do něj) bude ukončen ke konci května. Pokud si tedy ještě z kurzu chcete stáhnout některé materiály, učiňte tak do 31.5.2020 včetně. Poté bude kurz pro přístup uzavřen.

Pokud si najdete čas a zhodnotíte kurz v celofakultní evaluaci, budu ráda za zpětnou vazbu.

Přeji Vám, ať se Vám i nadále daří ve Vašem studiu i osobním životě a třeba někdy na viděnou v některém z dalších kurzů ÚGS.

S pozdravem

Věra Hejhalová