dokončení semestru a zápočet

dokončení semestru a zápočet

von Věra Hejhalová -
Number of replies: 0

Milé studentky, milí studenti,

blíží se konec semestru. Ráda bych Vás informovala o organizaci posledních dvou týdnů.

V návaznosti na Opatření děkana 5/2020, které vstoupilo v platnost dnešním dnem Vás informuji, že výuka do konce semestru bude konána distančně  (bez ohledu na rozvolnění opatření deklarovaných vládou a médii). Přijde mi to rozumné, jednak proto, že už zbývá poslední téma ke zpracování a jen zápočet a protože si myslím, že i Vy sami jste v tuto chvíli nejspíš doma, tj. na různých místech republiky nebo i v zahraničí a cestování na fakultu by bylo pro nás všechny spíše přítěží.

V pondělí se Vám otevře poslední téma - aplikace ČNK. Prosím, pozorně čtěte také pokyny u jednotlivých témat a úkolů. Některé úkoly jsou povinné, jiné dobrovolné. Co je ale důležité: tyto povinné úkoly prosím odevzdávejte nejpozději do soboty 9.5. včetně (o jeden den dříve než normálně), pokud chcete 11.5. konat zápočet.

Pokyny k organizaci zápočtu jsem vám napsala do posledního tématu kurzu a zobrazí se Vám také už v pondělí 4.5., abyste byli na všechno v předstihu připraveni.

V SISu jsem otevřela zápočtové termíny a můžete se na ně hlásit už nyní.

Všem, kteří chtějí konat zápočet až 18.5. stačí odevzdat všechny úkoly do 16.5. včetně. V případě potřeby prodloužení odevzdání úkolů a zápočtu v jiném termínu se domluvíme individuálně.

Pokud by vznikly dotazy, pište mi kdykoli.

S přáním hezkého prodlouženého víkendu

Věra Hejhalová