změněný harmonogram akad. roku

změněný harmonogram akad. roku

autor Věra Hejhalová -
Počet odpovědí: 0

Milé studentky, milí studenti,

bylo vydáno opatření děkana 4/2020, které mění harmonogram akademického roku pod vlivem koronavirových opatření. V tomto harmonogramu je letní semestr prodloužený až do 22.5. Je to z toho důvodu, že po překotném uzavření škol a následném vyhlášení nouzového stavu v celé ČR byl vymezen v rámci FF UK týdenní prostor na adaptaci výuky na distanční studium (neboli vyučující měli čas se přizpůsobit a týden se nemuselo učit).

Protože ale v našem kurzu díky paralelnímu výukovému prostředí v Moodlu nebylo nutné výuku na týden přerušovat, Vy i já jsme přešli na distanční výuku kontinuálně bez přerušení, nevidím k prodloužení semestru v případě kurzu Práce s korpusy žádný důvod. Ostatně látku budeme mít probranou, nic nám nechybí. 

Proto bych - budete-li souhlasit - ponechala možnost zápočtového testu na domluvené termíny, o nichž v doodlu hlasujete, tedy pondělí 11.5. a pro zájemce o pozdější zápočet pondělí 18.5.

Pokud zápočet úspěšně složíte, zapíši pak do SISu atestaci všem až 18. 5., aby to nevybočovalo z aktuálního harmonogramu ak.roku.

Pokud byste měli pocit, že látku nezvládáte a potřebujete ještě delší čas na přípravu, pak si zvolte zápočtový termín až 18.5. (nebo si domluvíme ještě další termín) a v týdnu navíc se můžeme spojit a prokonzultovat, co bude potřeba (což ostatně lze udělat kdykoli).

Pokud byste s něčím nesouhlasili, napište mi.

Přeji hezký den

Věra Hejhalová