pracovní list + reflexe - Fidrmucová a Krajčovičová

pracovní list + reflexe - Fidrmucová a Krajčovičová

par Jana Krajčovičová,
Nombre de réponses : 3

V příloze zasíláme soubor poslaný paní učitelce a dětem přidaný o poslední stranu s reflexí práce, komunikace s paní učitelkou a také plnění úkolů. Pro doplnění informací pro ostatní, máme na praxe třídu 4.D (indiáni) paní učitelky Ireny Dlaskové. Vše ostatní by mělo být v souboru.

 

En réponse à Jana Krajčovičová

Re: pracovní list + reflexe - Fidrmucová a Krajčovičová

par Petra Vallin,

Děkujeme za pracovní list, reflexi i doporučení dalších stránek, kam mohou děti s přístupem na internet zavítat. Petra Vallin

En réponse à Petra Vallin

Re: 4.D - pracovní list + reflexe - Fidrmucová a Krajčovičová

par Adéla Fidrmucová,

Paní učitelka nám teď místo pomoci s přípravou nabídla možnost, že můžeme každá zkusit vytvořit přípravu na něco z toho, co probírají, tak jako bychom měli hodinu vést klasicky ve škole. Že ona si to pročte a dá nám k přípravě svou zpětnou vazbu, i když hodinu nemůžeme odučit. Tuto nabídku paní učitelky jsme s nadšením využily. Tento týden jsem jí poslala přípravu na vyučovací hodinu já a příští týden jí ji pošle Jana, aby toho paní učitelka neměla hodně najednou.

Přípravu jsem psala na hodinu českého jazyka, kde tento a příští týden procvičují vzory podstatných jmen a shodu podmětu s přísudkem.

En réponse à Adéla Fidrmucová

Re: 4.D - pracovní list + reflexe - Fidrmucová a Krajčovičová

par Jana Krajčovičová,

Dobrý den, 

vkládám přípravu na vyučovací hodinu českého jazyka. Od paní učitelky jsme dostaly za úkol každá udělat přípravu na vyučovací hodinu našeho výběru. Adéla již ji sem posílala dříve a nyní ji sem vkládám i já. Tento a minulý týden se v českém jazyku zabývají slovesy. Moje příprava je založena na rozdíl mezi jednoduchými a složenými tvary sloves. Bohužel nemám ještě na moji přípravu reflexi od paní učitelky, protože má teď hodně práce s opravováním prací od dětí. Až mi paní učitelka na to dá nějakou zpětnou vazbu tak ji se k tomu ještě dopíši. 

Děkuji 

S pozdravem 

Jana Krajčovičová