V čem by na sobě mohla zapracovat Lucie

V čem by na sobě mohla zapracovat Lucie

par Lucie Paulovčáková,
Nombre de réponses : 4

Na seminářích ještě více rozvinout poskytování přímé zpětné vazby studentům k jejich individuálním nebo skupinovým výkonům. Předpokladem je i nižší počet studentů ve skupině.

En réponse à Lucie Paulovčáková

Re: V čem by na sobě mohla zapracovat Lucie

par Veronika Laufková,

Milá Lucie,

děkuji, že i vy se zamýšlíte nad tím, jak zlepšit své hodnocení. A otázka hodnocení v početných skupinách se zdá být problémem pro nás všechny. Někdyy mohou zrychlit a zefektivnit podávání zpětné vazby kritéria, někdy zase zapojení spolužáků.

Jistě se ke všem těmto tématům budeme opakovaně vracet a diskutovat společně možná řešení.

Děkujeme a těšíme se na další setkávání,

Veronika

En réponse à Lucie Paulovčáková

Re: V čem by na sobě mohla zapracovat Lucie

par Václav Trojan,

Lucie, také jsem hodil do pléna téma skupinové hodnocení, těším se na diskuzi. Ve svém předmětu skupinové hodnocení používám na konci letního semestru, mám vytvořen odrazový můstek v podobě dvou během semestru hodnocených (elektronicky) distančních aktivit. Máte nějakou inspiraci, jak se právě se skupinovým hodnocení vyrovnat? Užijte den, zdraví Václav

En réponse à Václav Trojan

Re: V čem by na sobě mohla zapracovat Lucie

par Lucie Paulovčáková,

Dobrý večer Václave,

děkuji, ke způsobům skupinového hodnocení by byl zajímavý brainstorming např. s využitím myšlenkové mapy. Určitě bychom vygenerovali nové modely. Věřím, že se k tomuto tématu na školení dostaneme. Nápady mám :).

Mějte se hezky, Lucie