Topic outline

 • Úvodní setkání

  Na úvodním setkání se seznámíme se způsobem, jak bude kurz vyučován, s požadavky k zápočtu a zejména navzájem mezi sebou :-)

  Kurz je vyučován zážitkově, takže se pouze velmi krátce seznámíme s tím, co je to sociálně-psychologický výcvik ve skupině - další informace si prosím nastudujte v doporučené literatuře, osobně nejvíce vycházím z publikace Kolařík, M. (2011). Interakční psychologický výcvik. Grada (Všechny knihy od Grady máte přístupné v el. podobě přes platformu BOOKPORT). Na kurzu  můžeme případně zodpovědět vaše dotazy či nejasnosti. 

  Na druhé setkání je domácí příprava, na lekci dostanete přípravu vytištěnou, elektronicky je součástí podkladů pro druhé setkání. 

 • III. Setkání: milníky

  Na třetím setkání budeme pracovat s pracovním listem, který vám přinesu do hodiny. 

  Pokud se nezúčastníte setkání, pak si jej prosím vypracujte samostatně (viz níže). 

  Na další setkání (4.) je potřebná domácí příprava - Dojmy - zabere více času, tak prosím zohledněte, formulář je již k dispozici. 

 • VI. Setkání: zhodnocení

  Reflexe

  Kromě vyžadované účasti (4 setkání z 6) je pro získání zápočtu potřeba také zaslat závěrečnou reflexi. Rozsah cca 2-3 strany, pozastavte se u pro vás důležitých momentů kurzu. Zajímavé je reflektovat kurz nejen z osobního hlediska, ale i s ohledem na praktické využití. Komentovat můžete také samotný průběh kurzu, ráda vaši zpětnou vazbu využiji do budoucna.

  Reflexe prosím zasílejte na můj email: katerina.machovcova@pedf.cuni.cz

  Díky :-)