Skip to main content
DL 1
  • Home
  • Calendar
  • Support
    User support GDPR
  • More
English ‎(en)‎
Čeština ‎(cs)‎ Deutsch ‎(de)‎ English ‎(en)‎ Français ‎(fr)‎ Русский ‎(ru)‎
You are currently using guest access
Log in
DL 1
Home Calendar Support Collapse Expand
User support GDPR
Expand all Collapse all
  1. Komunikační systémy neslyšících ve vzdělávání A+B (2019/2020)
  2. 12. hodina: týden od 4. 5. do 10. 5. 2020 (téma týdne: augmentativní a alternativní komunikace a komunikace osob s poruchami komunikace, lidí s kombinovanými postiženími)
  3. Vaněčková, L. Využití materiálů pro výuku češtiny jako cizího jazyka v terapii afázií. Diplomová práce. Praha, FF UK, 2017.

Vaněčková, L. Využití materiálů pro výuku češtiny jako cizího jazyka v terapii afázií. Diplomová práce. Praha, FF UK, 2017.

Completion requirements
Click on Vaněčková, L. Využití materiálů pro výuku češtiny jako cizího jazyka v terapii afázií. Diplomová práce. Praha, FF UK, 2017. to open the resource.
◄ Láznička, M. Možnosti uplatnění lingvistické teorie v afaziologii na příkladu usage-based lingvistiky. Speciální pedagogika, 2019, č. 3.
13. komnata Václava Neckáře (Česká televize) ►
Contact site support
You are currently using guest access (Log in)
Get the mobile app
Powered by Moodle