Jak učitelé vnímají komunikaci s rodiči -V.M.

Jak učitelé vnímají komunikaci s rodiči -V.M.

autor Vendula Martínková -
Počet odpovědí: 2

Dobrý den,

vkládám 1. úkol.

V. Martínková

V odpovědi na Vendula Martínková

Re: Jak učitelé vnímají komunikaci s rodiči -V.M.

autor Nikol Vajdíková -
Milá Vendy,
článek, který sis vybrala, je pro mě velmi zajímavý. Určitě by stálo za to, abychom si tento článek všichni přečetli a zamysleli se nad tím, do které skupiny bychom se zařadili. Z mého pohledu jsi splnila všechna zadaná kritéria 1.-6. (např. článek je odborným textem, není starší deseti let a na otázky jsi odpovídala srozumitelně,...). Děkuji za seznámení s tímto článkem!
Nikol
V odpovědi na Vendula Martínková

Re: Jak učitelé vnímají komunikaci s rodiči -V.M.

autor Hana Velebilová -
Milá Vendo,
děkuji Ti za Tvůj příspěvek. Zdá se mi velice zajímavé, na jaké myšlenky při zpracování odborného článku narážíš. Je patrné, že vyhořelí učitelé mají tendenci na své okolí nahlížet negativněji než jakým se ve skutečnosti může zdá být. Jistě je to věc zcela individuální a jsem sama za sebe ráda, že se o těchto situacích zatím jen dočítám a nikoho takového ve svém okolí nemám. Jistě je to velké téma, které je potřeba systematicky řešit. Co se týká hodnocení, splnila jsi všechna kritéria 1-6. Občas jsem si všimla malých překlepů, ale nemělo to vliv na porozumění textu, takže kvalitu Tvé práce to nesnižuje. Pokud se ale dobře dívám, tak ještě zbývá jedno hodnocení práce našich kolegyň (kritérium 7), nejspíše při Tvém plnění již nebylo k dispozici dostatek nenasycených diskuzí.

Děkuji za zprostředkování!
Hanča V.