Prezetnace DP - Košacká

Prezetnace DP - Košacká

autor Klára Košacká -
Počet odpovědí: 1
V odpovědi na Klára Košacká

Re: Prezetnace DP - Košacká

autor Theodora Macková -
Milá Klárko,
v první řadě obdivuji tvoji volbu tématu, protož mi přjde poměrně náročné, každopádně ale velmi zajímavé a pro praxi přínosné. Zdá se mi, že výsledek tvé práce by mohl přispět k diskusi o tom, zda a do jaké míry je Hejného metoda vhodná pro všechny děti, protože by mohl ukázat, zda žáci dokáží propojovat a používat získané vědomosti mezi jednotlivými prostředími. Já sama bych moc ráda tuto informaci měla. Zároveň by mě zajímalo, jak jsi vybírala/vybíráš žáky do experimentu.
Oceňuji i tvůj druhý cíl, analýzu učebnic. Pokud to správně chápu, budeš analyzovat i učebnice, které nepracují s Hejného metodou (?). Výsledky si ráda přečtu.
Práce mi přijde dobře strukturovaná. Mám jen malou poznámku - mám pocit, že nám kdysi na fakultě říkali, ať nepoužíváme pojem "Hejného matematika", protože matematika je jen jedna :) V tvé prezentaci se toto spojení často vyskytuje, proto na to upozorňuji, ale je taky možné, že se pletu!:)
Co se týče citací, zdá se mi, že některé jsou v normě APA a jiné v v ISO 690, to bych doporučovala sjednotit.
Jinak moc držím palce, ať získáš žáky pro výzkumnou část a můžeš v práci pokračovat!
Thea