seminární práce

seminární práce

от Anna Tučková -
Количество ответов: 0

Dobrý den,

posílám vám odkaz na registrační stránku, kde se příští středu 6. 5. ve 21:00 potřetí pokusím realizovat přednášku, ve které zkusím nějak shrnout témata, která jsem s vámi chtěla dosud probrat, a pevně doufám, že tentokrát už to vyjde. 

https://app.livestorm.co/cpp/sociologie-smrti-umeni-nabozenstvi-filosofie

Budu ráda, když se pokusíte přijít, spíš proto, že tam v chatu lze klást otázky a můžeme to klidně pojmout částečně jako seminář k vašim seminárkám. Pokud nebudete moci být živě u toho, tak se stejně zaregistrujte, po skončení by vám měl přijít odkaz na video, třeba se v něm dozvíte něco, co potřebujete vědět.

Do moodlu jsem nahrála možnost odevzávat témata seminárních prací (přece jen je tam větší pořádek než v mojí schránce) a následně i seminární práce.

Odevzdávání seminárních prací pro ty, kteří spěchají ke státnicícm je 7. 6., pro všechny ostatní 1. září. Ke stejnému datu prosím počítejte i dedlajny na odevzdávání reflexí. 

Témata ke konzultaci prosím posílejte nejpozději do 11. srpna. Ti, co chtějí státnicovat teď prosím o témata co nejdřív.

Pokud od vás budu mít seminárku, ale budou mi chybět reflexe, známku vám nezapíšu. Objevily se dotazy, jestli je k něčemu dobré odevzdat reflexí více, což jsem sice zodpovídala na hodině, ale v současné situaci mě to donutilo zamyslet se nad tím, jak nemožnost vést semináře ovlivnila to, jak mají vypadat jednotlivé složky známky. Vzhledem k tomu, že odpadla aktivita na seminářích, musím zrušit tu část známky, která s nimi počítala a to je pro vás asi nakonec výhodné - konečná známka za kurz se v současnoti skládá z 40 % reflexe a 60 % seminárky. Rozhodla jsem se, že reflexd navíc bude mít poloviční hodnotu té povinné, tzn. je za 4 procentní body (tzn. pokud odevzdáte 3 reflexe navíc - víc zatím nejde, protože nemám texty - budete mít 52 % a dosáhnete na hodnocení E i bez seminárky, což je taky řešení, pokud máte moc práce s bakalářkou).

 

Vzhledem k tomu, že se k vašim mejlům dostanu pořádně tak jednou za deset dní, nejsem si jistá, jestli jsem neminula nějaký důležitý dotaz. Na některé otázky jsem snad odpověděla v těchto hromadných zprávách, pokud máte pocit, že konkrétně váš dotaz nebyl zodpovězen, napište mi prosím znovu. V urgentních případech jsem k zastižení na tomto čísle: 605 535 447, takže jesti máte pocit, že zrovna váš dotaz opakovaně zapadá, klidně mi zavolejte.

mějte se krásně

Anna Tučková