ukončení kurzu

ukončení kurzu

autor Anna Tučková -
Počet odpovědí: 0

Dobrý den všem, doufám, že se vám všem daří, užili jste si prázdniny a nenecháváte se příliš znejistět nejistou dobou. Opravila jsme vám seminárky, tak se ně prosím koukněte. Některé práce byly vynikající, máte-li A a já jsem vám k tomu psala nějaké výhrady, prosím berte to tak, že váš text byl opravdu výjimečně dobrý a já vám akorát navrhuji, jak by to šlo pro příště ještě vylepšit, ale v zásadě jsem nadšená a známku vám rovnou píšu do SISu.

Někteří z vás budou možná překvapeni a nespokojeni s hodnocením. Někteří z vás napsali seminárku, ale chybí jim reflexe. Něteré dělí jedna bonusová reflexe od lepšího hodnocení. Prosím, pokud máte pocit, že jsem byla nespravedlivá, nebo si přejete práci upravit a odevzdat znovu, nebo jestli chcete vylepšit známku dopsáním nějakých reflexí, je to možné. SIS je otevřený do 25. září a já se o tom s vámi ráda pobavím (16. - 20. mám ale dovolenou, tak s tím prosím počítejte). Známky vám tedy zatím nezapisuji a jsem otevřená diskuzi. Pokud tedy chcete, napište mi individuálně na školní mejl (anna.tuckova@fsv.cuni.cz) k ostatním mejlům, kam to občas zaletí, se nedostávám tak často. Pokud nenapíšete, beru to tak, že s hodnocením souhlasíte a 25. vám do SISu zapíšu hodnocení, které máte v komentářích u své seminárky. Moodle tu se mnou dneska cvičil, protože jsem potřebovala změnit hodnocení u seminárek ze 40 celkových bodů na 60, jak jsem psala v předchozí zprávě, tak to různě přepočítával. Doufám, že v tom pro vás nevznikly nějaké zmatky.

mějte se hezky

Anna Tučková