Nápady

Nápady

autor Eva Radilová -
Počet odpovědí: 1

Milé kolegyně,

 

pořád přemýšlím, ohledně naší školy a hledám různé inspirace. Napadlo mě (ale nevím, zda to bude reálné vzhledem k velkému počtu účastníků) udělat „jmenovky“. Byla pěkná jakási brož např. ze dřeva – přidělat k tomu zobáček a každý by si tam napsal svoje jméno a upevnil na triko, aby jméno každý viděl. Já sama mám problémy zapamatovat si jména, tak si myslím, že tohle by bylo fajn. 😊 Zkusila bych se zeptat taťky, jestli jestli by nám neposkytl dřevo a když tak bych se známého zeptala, jestli by nám to vyřezal. My bychom pak tavicí pistolí museli nalepit zobáčky. Nevím však, zda je to reálné – jen nápad. :-D

 

Další věc, co mě napadla, je taková aktivita (viděla jsem jí u sestřenky na svatbě, samozřejmě my bychom to museli poupravit, jde ale o princip té aktivity). Jednalo se o to, že vytvořili zasedací pořádek pro hosty a každý měl papírek s nějakým symbolem a u toho byl nějaký úkol. My jsme museli najít svojí dvojici a úkol splnit. Byly to lehoučké a vtipné úkoly (př. Udělejte spolu fotku..atd). Jednalo především o seznámení, protože tam bylo hodně lidí, kteří se nikdy neviděli.

V odpovědi na Eva Radilová

Re: Nápady

autor Naďa Hynková Dingová -

Mila Evi, urcite oba napady jsou super.

Prosim, vykomunikuj s tatínkem drevo a kamaráda, zda by vyrezal.

Tavne pistole dame dohromady:-)

 

Jinak aktivita na seznameni je super, prosim, zaloz dokument s ukoly, které bychom doplnovaly.