Přejít k hlavnímu obsahu
Boční panel
DL 1
Titulní stránka
Podpora uživatelů
Moodleoffice
Moodle tutoriál
Podpora uživatelů
Návody
GDPR
Další
Čeština (cs)
Čeština (cs)
Deutsch (de)
English (en)
Français (fr)
Русский (ru)
Momentálně na stránky přistupujete s právy hosta.
Přihlášení
Titulní stránka
Podpora uživatelů
Sbalit
Rozbalit
Moodleoffice
Moodle tutoriál
Podpora uživatelů
Návody
GDPR
Otevřít indexu kurzu
Titulní stránka
Kurzy
Filozofická fakulta
Katedra divadelní vědy
Dramatická tvorba a divadlo pro děti a mládež (divadlo a televize)
Nástin dějin divadla pro děti a mládež (LS 2017)
Činoherní studio UL (soupis repertoáru)
Činoherní studio UL (soupis repertoáru)
Činoherní studio UL (soupis repertoáru)
zpracovala: Zuzana T.
Klikněte na odkaz
CS_UL_soupis_repertoaru.pdf
pro zobrazení souboru.
◄ Divadlo Spejbla a Hurvínka (soupis repertoáru)
Přejít na...
Přejít na...
Novinky
Balet ND Praha (soupis repertoáru)
ND Brno (soupis repertoáru)
ND Praha (soupis repertoáru)
Divadlo Lampión Kladno (soupis repertoáru)
Divadlo ALFA Plzeň (soupis repertoáru)
Malé divadlo České Budějovice (soupis repertoáru)
Divadlo DRAK (soupis repertoáru)
DLO Ostrava (soupis repertoáru)
Divadlo POLÁRKA Brno (soupis repertoáru)
Divadlo Rozmanitostí Most (soupis repertoáru)
Divadlo GONG (soupis repertoáru)
Divadlo MINOR (soupis repertoáru)
LD Radost Brno (soupis repertoáru)
Divadlo Spejbla a Hurvínka (soupis repertoáru)
DJKT Plzeň (soupis repertoáru)
MD Zlín (soupis repertoáru)
Moravské divadlo Olomouc (soupis repertoáru)
Divadlo A. Dvořáka Příbram (soupis repertoáru)
MD Šumperk (soupis repertoáru)
Dana Neumannová: Články o sovětské praxi v Úhoru
Alice Exnerová: Mami, už tam budem? (Minor)
Tomáš Urbánek: Stínadla se bouří – Jaroslav Foglar, Ondřej Lážnovský aneb Stínadla se boří gagy (GONG dětem)
Nicola Škvarová: Tutláš? Zaplatíš (Frankenstein, Malé divadlo ČB)
Naomi Adachi: Zapomněli na mě (Naivní divadlo Liberec)
Zuzana Krouchalová: Nekonečný příběh (Divadlo Lampion, Kladno)
Zuzana Krouchalová: Lakomá Barka (Divadlo AHA!)
Anežka Bednářová: Z tajného deníku Smolíčka Pé (Studio Damúza)
Aneta Borková: Merlin (DLO, Ostrava)
Vojta Vávra: Dášenka (GONG dětem, Praha)
Vladimír Čort - Pohádka o líných strašidlech
František Pavlíček - Malá mořská víla
DJKT Plzeň (soupis repertoáru) ►