Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

autor Anna Fialová -
Počet odpovědí: 4

Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

V odpovědi na Anna Fialová

Re: Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

autor Anna Rýdlová -
Milá Aničko,

po přečtení tvé práce, by mě zajímalo co si z této práce odnášíš? Bylo něco co tě šokovalo či naopak? Mě teda velice šokoval tento výzkum. O tomto nástroji slyším poprvé hned si jdu ještě více zjistit informace o něm MAESTRA 5-6+. Přeji klidné VELIKONOCE Ani
V odpovědi na Anna Rýdlová

Re: Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

autor Anna Fialová -
Milá Ani,

děkuji z komentář, nástroj MAESTRA mě také zujal. Ale nicjsem o něm nenšla.

Zdraví Anička
V odpovědi na Anna Fialová

Re: Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

autor Eliška Koberová -
Milá Aničko,

vybrala sis výzkum z odborného časopisu Studia Paedagogica. Článek není starší více než deset let, splňuje podmínku odborného textu. Citaci máš uvedenou ve správné citační normě, odkaz po rozkliknutí funguje. Ve své rešerši jsi zodpověděla všechny požadované otázky. Cíl výzkumu, výzkumnou otázku, metodu sběru dat, účastníky výzkumu i hlavní nálezy. Jediné, co bych opravila, je délka textu. Rešerše je zbytečně dlouhá. Zkrátila bych ji na polovinu, abys splnila požadovaný počet znaků (2500-3500 znaků bez mezer).

Přeji krásný den!

Eliška
V odpovědi na Eliška Koberová

Re: Matematická výkonnost a metakognice žáků základních škol běžných, Montessori a žáků vyučovaných podle Hejného metody.

autor Anna Fialová -
Milá Eliško,

děkuju ti za komentář a shrnutí. Máš pravdu, nebylo snadné článek zestručnit, chtělo by to. Ale rozmezí textu jsem si hlídala a počet znaků bez mezer jsem nakonec uhlídala na pěkných 3464, tedy v limitu :).

Hezký víkend,
Anička