Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

autor Jaroslava Swoboda -
Počet odpovědí: 4

Případ: Projekt realizovaný jako organizační divadlo na téma „Cíle a hodnoty, které sdílíme“ ve státním zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Toto zařízení právě prošlo sloučením (fúzí) s jiným státním subjektem.  

Kritéria výběru: jediná existující možnost.

V odpovědi na Jaroslava Swoboda

Re: Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

autor Jaroslav Kříž -
Dobý den, zajímavé téma. Nerozumím kritériu výběru: jediná existující možnost. Mohu Vás poprosit o vysvětlení? Já toto kritérium vnímám tak, že se Vaší studie účastní všichni pedagogičtí pracovníci ve výše uvedeném zařízení. Nebude tedy jiné kritérium výběru respondentů (např. věk, délka praxe apod.)?
Děkuji za odpověď.
V odpovědi na Jaroslav Kříž

Re: Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

autor Jaroslava Swoboda -
Dobrý den Jaroslave, děkuji za Váš dotaz a také za nasměrování, jak by to kritérium mohlo vypadat. Myslím ,že jsem nepochopila jasně kategorii "kritérium výběru", protože jsem pracovala s odkazem na sdílený text multipřípadové studie s tím, že já mám jen "jednu studii" - tedy nevybírám z více organizací. Tedy pochopila jsem to jako kritérium výběru této konkrétní case study. Dnes se na to jistě zeptám na semináři a omlouvám se, že to nebylo dostačující. Pěkný den, Jarka
V odpovědi na Jaroslava Swoboda

Re: Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

autor Vlastimil Hubert -
Dobrý den, zajímavý námět na případovou studii. Jelikož státní zařízení zabývající se DVPP a prošlo sloučením je NPI ČR, nenapadá mi souvislost s kritériem výběru jediná existující možnost. Domnívám se, že vždy existuje jiná možnost. Mohu poprosit o vysvětlení?
V odpovědi na Vlastimil Hubert

Re: Námět na případovou studii v oblastí výzkumu aplikovaného divadla jako nástroje organizační změny

autor Jaroslava Swoboda -

Dobrý den Vlastimile, děkuji za Váš dotaz. Čtete mezi řádky :-). Myslím ,že jsem nepochopila jasně kategorii "kritérium výběru", protože jsem pracovala s odkazem na sdílený text multipřípadové studie s tím, že já mám jen "jednu studii" - tedy nevybírám z více organizací. Dnes se na to jistě zeptám na semináři a omlouvám se, že to nebylo dostačující. Pěkný den, Jarka