Domácí úkol

Práce v týmu

Práce v týmu

by Marcela Čížková -
Number of replies: 3

Dobrý den všem,

ve svém praktickém předmětu Zhotovování stomatologických protéz zamýšlím zlepšit týmovou práci. Ve skupině mám 10 žáků. Každá zubní náhrada má několik fází pracovního postupu. Zhotovení základního modelu, modelace z vosku, zhotovení formy, přeměna vosku na pevný materiál, opracování náhrady. Na jedné náhradě by se podílelo 5 žáků. Cílem mého akčního plánu je uvědomění si odpovědnosti jednotlivce, tak, aby náhrada vcelku splňovala všechny požadavky, a dále zlepšení kooperace a komunikace mezi žáky.

Jedná se o třetí ročník Asitenta zubního technika.

In reply to Marcela Čížková

Re: Práce v týmu

by Lucie Fleischhackerová -
Přijde mi to jako skvělý nápad, spolupráce je u takového úkolu určitě velmi důležitá. Napadá mě jen, zda by se nemohlo stát, že některý z žáků pak bude znát pouze svou fázi práce a nebude rozumět některé ze zbylých.
Díky

by Miroslava Kandaliková -
Myslím si, že týmová práce je velmi důležitá. V mé praxi obzvlášť. Ve skupině velmi snadno poznáš silné a slabé stránky žáků a oni zase svou důležitost - uvědomění, že bez jejich práce by nedošli k cíli. Skvělý akční plán.

by Hana Pelikánová -
Tvůj nápad se mi moc líbí. Týmová práce je rozhodně důležitá a někdy ve školách bohužel opomíjená.