Moje téma bakalářské práce

Moje téma bakalářské práce

autor Hana Svobodová -
Počet odpovědí: 4

Uveďte ve stručnosti, jaké téma bakalářské práce byste chtěli zpracovávat.

V odpovědi na Hana Svobodová

Re: Moje téma bakalářské práce

autor Anna Štorková -

Má bakalářská práce se bude zaobírat specifikou výživy u hráčů ledního hokeje a informovanosti o zásadách správné výživy sportovce.

V odpovědi na Anna Štorková

Re: Moje téma bakalářské práce

autor Hana Svobodová -
Dobrý den, Aničko,
koncept je dobrý! Úpravu bych doporučila v hypotézách: č. 2 - co je dostatečná strava - to je příliš obecné, zároveň to musí být testovatelné. Spíše tedy strava adekvátní věku, tělesné konstituci a tělesné zátěži? .Hypotéza č. 4 - ...alkohol ve větším množství - co je větší?, aby to bylo testovatelné, musí toto mít hodnotu - alkholv vůbec nebo 1 pivo týdně?.
Cíle práce jsou výborně formulované!
Zdraví
HS
V odpovědi na Hana Svobodová

Re: Moje téma bakalářské práce

autor Markéta Čížková -

Téma naší prezentace je: Spokojenost pacientů s hygienickou péčí na interních odděleních FNKV a ÚVN.

V odpovědi na Markéta Čížková

Re: Moje téma bakalářské práce

autor Hana Svobodová -
Dobrý den,
k práci mám několik poznámek: hygienickou péči na lůžku čili nesoběstačných (i v koupelně) vyžadují čsto pacienti, kteří jsou ve vážném stavu, mají problémy s komunikací či poruchy kognitivních funkcí, to znamená, že nemůžeme po nich vyžadovat vyplnění dotazníku. Navíc návrh projektu je "kontrolou" personálu, a moc nevím, co to přinese? Třeba máte představu, zatím to tam nevidím. Zkust se ještě zamyslet a přidejte do prezentace literaturu!!!
Zdraví
HS