Vyjádření k otázkám – Pospíšilová

Vyjádření k otázkám – Pospíšilová

от Eva Pospíšilová -
Количество ответов: 0

1. Jaký je současný stav přípravy závěrečné práce, k jakému vývoji/posunu došlo v průběhu doby, kdy navštěvují bakalářský/diplomový seminář.

V současnosti jsem ve fázi předvýběru stimulů a zároveň ještě dohledávám a načítám další relevantní odbornou literaturu. V průběhu diplomového semináře jsem spolu s vedoucím určila finální téma své práce, provedla základní rešerši a zároveň začala pracovat na přípravě stimulů, došlo tedy k výraznému posunu. 

2. Jak bakalářský/diplomový seminář přispěl k postupu při přípravě závěrečné práce, co případně postrádali a mohlo by jim pomoci.

Diplomový seminář mi velmi napomohl k určení finálního tématu práce a zároveň mne motivoval k tomu, abych se práci pravidelně věnovala (dohledávala si literaturu, spolu s vedoucím v rámci konzultací přemýšlela nad designem práce, nad podobou experimentů, nad tvorbou stimulů). Byla jsem velmi vděčná i za možnost prezentace práce na semináři a za následnou diskuzi, která rozhodně přinesla mnoho zajímavých poznatků, přestože je můj diplomový projekt tematicky poměrně specifický. 

3. Co budou předkládat jako podklad pro udělení zápočtu. 

Jako podklad pro udělení zápočtu plánuji dodat komentovanou rešerši odborné literatury k tématu.