Oznámení - co chceme my vám (rozesílá se i emailem na adresu, kterou máte v Moodle)

Příprava na dnešní hodinu a připomenutí samostatné práce

Příprava na dnešní hodinu a připomenutí samostatné práce

by Magdalena Mouralová -
Number of replies: 0

Milé kolegyně, milí kolegové,

na dnešní hodině se budeme věnovat tématu hodnocení - jako přípravu si prosím přečtěte vymezení základních pojmů a pokuste se nalézt příklady formativního a sumativního hodnocení, s nimiž jste se setkali ve svém životě. Vše napište do fóra (nemělo by to zabrat víc než 15 minut, většině z vás to myslím zabere méně).

Kromě toho připomínám, že je zadána větší samostatná práce, opět ve formě testu a tentokrát budete pracovat s Auditem vzdělávacího systému. V Moodle najdete i textové zadání . Deadline je kvůli Velikonocům o jeden den posunutý, tj. je možno odevzdat až do pondělní půlnoci - prosím, dodržujte termín, pozdě odevzdané práce nemohou být uznány.

Upozorňuji též, že v Moodle jsou k dispozici pokyny k závěrečným pracím. Najdete zde rozepsané jednotlivé varianty včetně očekávané přípravy a požadavků na výstup. Budeme rádi, když si zvolíte praktické varianty (návštěvu odborných akcí, rozhovor, vytvoření aktivity/videa). Pracujte s "obsahem "knihy" - menu, které se otevře vlevo po rozkliknutí základního zadání). U některých variant najdete i ukázky prací z předchozích let. 

Těším se dnes v 11,

Magdalena Mouralová