Oznámení - co chceme my vám (rozesílá se i emailem na adresu, kterou máte v Moodle)

Závěrečné práce a hodnocení

Závěrečné práce a hodnocení

by Magdalena Mouralová -
Number of replies: 0

Milé kolegyně, milí kolegové,

všichni z vás, kteří odevzdali závěrečné práce v prvním termínu, by již měli mít v Moodle zpětnou vazbu a body (omlouváme se, že to trvalo o něco déle, je vás opravdu hodně a tento akademický rok je náročný pro všechny strany). Doufám, že zdržení nikomu z vás nezkomplikovalo situaci. Většina prací byla moc hezkých a měli jsme z nich radost, i když u mnohých je ještě prostor k vylepšování.  Pokud do toho máte chuť, je možné ještě opravenou práci odevzdat v druhém termínu.

Co se týče celkového hodnocení, tak body byste měli najít v menu na levé straně: 10 bodů odpovídá známce A, 9 je B atd. K absolvování je třeba získat alespoň 6 bodů.

V tuto chvíli zapisuji známky těm z vás, kteří již dosáhli na A nebo mají plný počet bodů ze závěrečné práce. A pak také těm, kteří mi dají vědět, že jsou již s hodnocením spokojeni. Ostatním známky zapíši až po druhém termínu odevzdávání závěrečných prací.

Děkuji všem za práci v kurzu, spousty zajímavých dotazů a komentářů. Doufám, že jste se v kurzu naučili věci, které využijete nejen v dalším studiu.

Přeji úspěšný zbytek zkouškového a hezké léto,

Magdalena Mouralová

 

P.S. Přikládám nabídku od naší výukové asistentky Zuzky Beranové, která se již nijak netýká kurzu a vzdělávací politiky, ale dobrovolnické činnosti v organizaci Dobroduš. Myslím ale, že může být pro některé z vás zajímavá.

Milí studenti,
ráda bych Vám představila sociální službu Dobroduš, ve které pracuji jako koordinátorka dobrovolníků. Dobroduš pomáhá dospělým lidem se závažným duševním onemocněním zapojit se do společnosti a přispívá k zotavení z duševní nemoci. Pro dosažení tohoto cíle využíváme i dobrovolnický program, kdy dobrovolník s jedním z našich klientů tráví volný čas. Dobrovolníkem se může stát každý, kdo má chuť pomáhat. Ráda bych Vám tedy nabídla se do našeho programu zapojit, buď jako dobrovolník nebo jako stážista. Stáže budeme nabízet od září 2021, ale dobrovolníkem se můžete stát už nyní. Kdyby vás nabídka zaujala nebo jste měli nějaké další otázky, určitě mi můžete napsat na tento email: 34456202@fsv.cuni.cz
Děkuji a budu se těšit na spolupráci! Zuzka B. 

Attachment dobroduš.jpg