Prezentace - Biotechnologie

Prezentace - Biotechnologie

autor Martyna Jankowska -
Počet odpovědí: 4

Vážení kolegyně a kolegové,

přidávám prezentaci o GMO.

V odpovědi na Martyna Jankowska

Re: Prezentace - Biotechnologie

autor Maria Laura Canteros -
Děkuji za prezentaci.
Jaká je ta situace ve vaší zemí?
Líbilo se mi, jak jste vybrala obrázky k ilustraci. Tempo bylo adekvátně adaptován.
K zlepšení, mohla bych doporučovat trochu více textu, aby to bylo lepší sledovat.
Hezký den.
V odpovědi na Martyna Jankowska

Re: Prezentace - Biotechnologie

autor Eliza Niemczyk -
Milá Martyno,
děkuji za prezentaci. Byla velmi zajímavá. Opravdu se mi líbila vaše intonace a informace, které jste uvedla ve své prezentaci.
Jaký je váš vlastní názor na GMO? Myslíte si, že GMO mají více výhod nebo nevýhod?
Aby byla prezentace lepší, mohla byste na snímek vložit nějaký text, například definici GMO.
V odpovědi na Martyna Jankowska

Re: Prezentace - Biotechnologie

autor Andrea Hudousková -
Milá Martyno,
děkuji za Vaši zajímavou prezentaci, která pěkně objasňuje podstatu GMO, uvádí konkrétní příklady, pro a proti. Vaše mluvní tempo je zcela adekvátní. Pohodlnému porozumění někdy trošku brání Vaše intonace, což je jeden ze suprasegmentálních prvků, s nimiž se v cizím jazyce obtížně pracuje (sama s tím dlouhodobě bojuji např. v angličtině). Jaký je Váš osobní vztah ke GMO?
V odpovědi na Martyna Jankowska

Re: Prezentace - Biotechnologie

autor Michal Szkaradek -
Milá Martyno,
děkuji za zajímavou prezentaci. Obsah byl velmi srozumitelný a dobře prezentovaný. Také se mi líbila grafika. Pro zlepšení prezentace doporučil bych přidat do prezentačních snímků více textu. Jaký je váš osobní názor na GMO?