Oznámení - co chceme my vám (rozesílá se i emailem na adresu, kterou máte v Moodle)

Follow-up hodiny o učitelích a zadání samostatné práce na příští týden

Follow-up hodiny o učitelích a zadání samostatné práce na příští týden

by Magdalena Mouralová -
Number of replies: 0

Milé kolegyně, milí kolegové,

moc děkujeme za všechnu vaši dosavadní práci v kurzu - máme radost z vaší aktivní účasti na hodinách, odevzdávaných příprav i řešení samostatné práce. Zároveň se trochu omlouváme za zpoždění s hodnocením té poslední způsobené i mou nemocí. Průběžně je procházíme a snažíme se reagovat na vaše otázky a komentáře.

Na Moodle jsme nahráli prezentaci z hodiny o učitelích a Katka Konrádová ještě prosí o drobnou zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto dotazníku. Pokud najdete chvilku času na vyplnění, pomůžete tím začínající vysokoškolské pedagožce :-).

V Moodle je rovněž zadání třetí samostatné práce, která vás čeká příští týden. Tentokrát bude vaším úkolem popovídat si s rodiči dětí na ZŠ o tom, jak vnímají školní hodnocení svých dětí a vyplnit s nimi (nebo za ně) krátký dotazník. Dotazník by mělo být možné odevzdávat víckrát a rovněž by mělo jít uložit rozpracovaný dotazník. Bylo by skvělé, kdyby se každému z vás podařilo sehnat tři rodiny k popovídání (pokud to není ve vašich možnostech, u zadání je popsáno několik alternativních možností plnění práce).

Vzhledem k tomu, že zadání samostatné práce jsme zveřejnili o pár dnů později než obvykle, posouváme i termín odevzdání o týden (zachováváme pondělní poledne, aby v tom nebyl další zmatek). Nicméně bude skvělé, když se Vám podaří nějaké dotazníky nahrát dříve, abychom data mohli využít na příští hodině (15. dubna), kde se budeme věnovat tématu hodnocení.

Moc děkuji a přeji hezké jarní dny,

Magdalena Mouralová