Hlavní diskuse

změna emailu v profilu

Picture of Nikola Simandlová
změna emailu v profilu
by Nikola Simandlová - Saturday, 23 September 2017, 6:45 AM

Dobrý den, prosím Vás o radu, zda je možné změnit emailovou adresu  v mém profilu? Uvedená emailová adresa mi byla přidělena ještě na farmaceutické fakultě, když jsem tam před 5 lety nastupovala do 1. ročníku. Nyní již nejsem studentem této fakulty. O letošního akademického roku patřím mezi studenti kombinované formy na LF. Uvedenou emailovou adresu již nepoužívám. Je možné to nějak změnit? Děkuji, Nikola Simandlová

jf
Re: změna emailu v profilu
by Jitka Feberová - Saturday, 23 September 2017, 9:30 PM

Dobrý den,

email si Moodle přebírá z Centrální autentizační služby UK (cas.cuni.cz), musíte si tedy e-mail změnit tam. Podívejte se návod pro vložení e-mailu do CASu zde https://dl1.cuni.cz/mod/book/view.php?id=259267&chapterid=34019.

zdraví

Jitka Feberová

by Nikola Simandlová - Sunday, 24 September 2017, 8:54 AM

Děkuji, ale v CAS mám uvedený osobní email. Tudíž se emaily neshodují. Ještě jsem znovu vše včera opravovala a aktualizovala, ale nic se nezměnilo. V samotném CAS se píše, že emailová adresa bývá přiřazena automaticky fakultou, kterou studujete. 

jf
by Jitka Feberová - Sunday, 24 September 2017, 2:30 PM

Dobrý den, to není běžná praxe, FaF má zřejmě nastaven zvláštní přístup do CAS. Zeptám se kolegů z místního IT.

zdraví

Jitka Feberová

by Nikola Simandlová - Thursday, 19 October 2017, 7:37 AM

Dobrý den, mohu se zeptat, zda jde tedy email nějak změnit?

Děkuji,

Nikola Simandlová

jf
by Jitka Feberová - Thursday, 19 October 2017, 8:47 AM

Dobry den, volala jsem do Hradce Kralove, ale tam mi tvrdili, ze nemohou s vasim problemem nic delat. Bude to muset vyresit Ustav vypocetni techniky UK. Prosim zaslete zadost o reseni na adresu podpora@ruk.cuni.cz.

zdravi Jitka Feberova